Novinka Reduced price!
Cirkus Dekor Cirkus Pruhy Sunshines Prostredníctvom Oblačnom Počasí Tradičné Prevedenie Dizajn Polyester Textílie Kúpeľni Sprchový Záves

Cirkus Dekor Cirkus Pruhy Sunshines Prostredníctvom Oblačnom Počasí Tradičné Prevedenie Dizajn Polyester Textílie Kúpeľni Sprchový Záves

€10.21

-24%

€13.61

Nový produkt

Skladom

Štítky: cirkus prop, cirkus strany tému, karneval textílie, pozadie vinyl cirkus, cirkus opony, karneval cirkus, klaun textílie, cirkus handričkou, karneval tému, cirkus ružová.

Budeme písať"Vzorka"alebo"Darček"na obale v nižšiu hodnotu, aby vám pomohol zbaviť dane. Akýchkoľvek dovozných ciel, daní & poplatky z vašej krajine nie sú zahrnuté v položke cenu alebo prepravné. Tieto poplatky sú kupujúceho, zodpovednosť,tak sa prosím informujte wirh miestneho colného úradu potvrdzujú to, čo tieto dodatočné náklady budú.

Pre zákazníkov v Brazílii,prosím nechajte nám CPF(Tax ID Kód) nám po vás, aby vaše objednávky proces rýchlejší.

Služby ponúkame v rámci 12 hodín,všetky správy budú odpovedali na prvom.Prosím kontaktujte prostredníctvom Prijaté meessage alebo Obchodník, manažér.

Budeme akceptovať vráti a vrátenie peňazí, ak tieto položky mať žiadne problémy s kvalitou.

Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu, 4 alebo 5 hviezdičkami,takže vieme, že ste prijatí vašej objednávke a že sú spokojní s položku.Budeme robiť rovnaké pre vás!

Ak sú tam nejaké problémy s nákupom,plešiny byť istí, obráťte sa na nás pred odchodom spätnú väzbu alebo otvorení sporu,aby sme mohli vyriešiť problém v pozitívnym spôsobom. Ako si môžete predstaviť,vašu dobrú spätnú väzbu, je životne dôležité pre náš úspech.

Názov Značky ČARO DOMOVA
Funkcia Skladom
Štýl Moderné
Materiál Polyester
Číslo Modelu Sprchový Záves
vzor Karikatúra

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty