Novinka Reduced price!
Doprava zadarmo 5

Doprava zadarmo 5" LCD obrazovka /displej s dotyk alebo digitalizátorom. AT050TN33 32000579-02

€9.91

Nový produkt

Skladom

Štítky: foamer mlieko, ozubené displej, samsung lcd t518, 10 palcový raspberry pi dotykový displej, 7 palcový dotykový, njy dotykový displej 5 palce, lcd matice monitor, displej lcd, dell xps 12 9q33 obrazovke, android auta.

Popis:

* Kompatibilné s : AT050TN33

* Veľkosť:5.0 inch

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

Typ Produktu LCD Tablet
Veľkosť Displeja 7~10 Palec

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty