Novinka Reduced price!
Striekačku Filter PTFE Filter Membránový 25 MM 0.22 um Vyrobené Z HydrophilicPTFE Opatreného Ihly Filtrácie Skrutku Úst 100 / PK

Striekačku Filter PTFE Filter Membránový 25 MM 0.22 um Vyrobené Z HydrophilicPTFE Opatreného Ihly Filtrácie Skrutku Úst 100 / PK

€22.96

Nový produkt

Skladom

Štítky: zubné striekačky, motor reduc, odb2 na, adaptér striekačky, zelená membránový filter, philip vzduchový filter, trubiek ptfe, filter laboratórium, 3d nástavec nastaviť, filter filtre.

Striekačku filter aplikovaný na malej vzorky z laboratórnych filtráciu, adsorpciu jeho malé vzorky, čím sa zabezpečí maximálne úhrady suma alebo malé množstvo vysokou hodnotou vzorky, filter bývanie je vyrobené z polypropylénu materiál, ultrazvukové zváranie, lepidlo, bez sprostredkovateľov, a preto nebude obmedzovať vzorky. Filter ihly s zmiešaný celulózy membrány (vodný) alebo nylon membrány (organické), podľa povahy vášho výberu vzorky, pohodlné a spoľahlivé.

Špecifikácie: OD je 25 mm, 0.22 mikrónov

Materiál: Hydrofilné PTFE

Výkon:

vhodné pre vodné a rôznych organických rozpúšťadiel, odolný voči všetkým rozpúšťadlá, málo rozpustný. Má vlastnosti vysoká priepustnosť, vysoká vzdušná toku, veľkou plochou udržanie mieru, dobrá teplotná odolnosť, silný kyseliny, alkalické kovy, organické rozpúšťadlá a okysličovadlo, starnutiu odolnosť a non-lepenie, nonflammability a non-jedovaté a biokompatibilitu. Súvisiace výrobky sú široko používané v chemickom, farmaceutickom, ochrane životného prostredia, elektroniky, potravín, energie a ostatných oblastiach.

Charakteristika: Vhodné pre malé vzorky z laboratórnych filtráciu, adsorpciu vzorky je veľmi nízka, aby sa zabezpečilo, že maximálne množstvo zhodnotených vzoriek. Kryt vyrobený z polypropylénu materiál, lepidlo-free, nie kontaminovať vzorky. Kolíky môžu uľahčiť filtrát zásuvky rúry presne stopových vstrekovanie fliaš. Vymeniteľné striekačku filter s opatreného membrány z rôznych materiálov, môžu byť vybrané podľa povahy vášho vzorky.

Poznámka:

Tento produkt nie je hydrofóbna, ak potrebujete hydrofóbne PTFE striekačku filter prosím kliknite na nákup. Ďakujem.

Ako vybrať správny filter?

1. Zmiešané vlákna membrány (MCE) zmes celulózy dusičnanu amónneho a acetátu celulózy vyrobené hydrofilné, chemickej kompatibility, s vysokým obsahom bielkovín adsorpcie. Pre častíc analýza, častíc, nápady, biochemické analýzy, HPLC príprava vzorky a rozpúšťadlo filtrácie.

2. Nylon membrány (NYLON) chemická kompatibilita je dobré, môže byť použitý za podmienok hodnotu PH 12, uplatňovať biologické produkty, médium kultúry, sterilné filtrovanie riešenie.

3. Polyvinylidene difluoride membrány (PVDF) hydrofilných PVDF membrány viazané na bielkoviny je oveľa menej, než nitrocelulóza, nylon a PTFE filtračná membrána je kompatibilný s vodné roztoky a rôzne organické rozpúšťadlá, širokú použiteľnosť, oxidácii odpor a tepelnú odolnosť dobrá príprava HPLC, GC je veľmi vhodný pre.

4. Polyethersulfone membrány (PES) nízka adsorpcia bielkovín, vysoký prietok ceny, široký rozsah PH hodnoty, chemickej kompatibility, ktoré sa vzťahujú na prípravu vzoriek, vodný roztok rozpúšťadlo filtrácia, mikrobiologického výskumu, environmentálne analýzy, biologické analýzy, HPLC mobile fáza filtrácie.

5. Polytetrafluoroethylene (PTFE) a inertný chemická stabilita, platné k chemickej korózii silné organické rozpúšťadlá, voda a plyn, väčšinou kyslé, zásadité, riešenie a majú tolerancie.

Priemer 25 mm
Package 100/PK
Materiál Hydrofilné PTFE
Číslo Modelu OD=25 mm, 0.22 mikrónov
Názov Značky JVLAB
Clona 0.22 mikrónov
Pôvod CN(Pôvodu)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty